- Trening - Aktualności - Negocjacje
- Juniorzy - Forum ProFurgol - Przenosiny
- Reprezentacja - ProFurgol.com test zasad

Awans/spadek

19.- Awans/spadek: Na tej stronie możesz zobaczyć różne informacje na temat awansów i baraży w ProFurgol.com. Mecze barażowe są rozgrywane jeśli połowa lub więcej z lig z niższych dywizji jest nieaktywna: Drużyny boty nie mogą awansować. Zespoły, które grają w niższej lidze, nie spełniają tych warunków i będą musiały czekać na uzupełnienie ligi nowymi użytkownikami. Jeśli grasz w niższej lidze musisz obserwować zmiany, które mogą wystąpić w trakcie sezonu. Istnieje również specjalny warunek: Jeżeli liczba laureatów z niższej dywizji jest wyższa niż liczba botów w wyższej dywizji, wtedy możliwe są awanse bez spadków w dywizji wyżej.

19.01.-Awans bezpośredni: W tej części możesz zobaczyć linię oddzielającą zespoły, które zostaną bezpośrednio awansowane i zespoły, które będą musiały rozegrać baraże. Jest możliwe, że nawet będąc liderem ligi nadal nie będziesz promowany bezpośrednio jeśli liczba punktów i bilans nie jest odpowiednio wysoki. Możesz porównać te czynniki z innymi zespołami dywizji by dowiedzieć się czy będziesz promowany czy nie. Jeśli masz więcej punktów lub lepszy bilans bramkowy od reszty, zostaniesz bezpośrednio awansowany. Jeśli jesteś poniżej linii będziesz musiał rozegrać spotkania barażowe. W takim przypadku będziesz musiał zagrać przeciwko zespołowi z wyższej ligi, jeśli wygrasz awansujesz, jeśli wygra rywal to zostaniesz w swojej lidze.

19.02.-Bezpośredni spadek lub awans: Pod tym linkiem znajdziesz informację o tym czy spadki są aktywne w Twojej dywizji. Jeśli tak,, musisz pamiętać, że jeśli zakończysz sezon na 5 lub 6 miejscu, będziesz musiał wygrać mecze barażowe by pozostać w obecnej lidze. Jeśli przegrasz zostaniesz przeniesiony do niższej ligi a Twój rywal promowany do Twojej obecnej. By spadki/awanse były aktywne, przynajmniej połowa niższej ligi musi być złożona z aktywnych drużyn.

19.03.-Baraż: Jeśli będziesz musiał rozegrać mecze barażowe, to będą to dwa spotkania rozgrywane w tygodniach 15 i 16 podczas przerwy między sezonowej ProFurgol.com. Jedno spotkanie zostanie rozegrane na Twoim stadionie, drugie na stadionie przeciwnika. W drugim meczu bramki zdobyte w pierwszym zostają dodane, jeśli wynik będzie remisowy np. 3-3 wówczas bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie. W przypadku gdyby nadal nie było różnicy, zostanie rozegrana dogrywka w dwóch częściach, a jeśli to nie przyniesie zwycięzcy - rozpocznie się konkurs rzutów karnych. Jeśli karne będą remisowe po pięciu strzałach, zajdzie zasada nagłej śmierci - aż do obronionego/nietrafionego strzału. Przeciwnicy w każdym meczu barażowym są losowani przypadkowo z grup gdzie znajdą się wszyscy z 5 oraz 6 miejsc wyższej ligi oraz połowy zwycięzców niższej dywizji, wybór jest przypadkowy i pochodzi z loterii bez spisanych reguł, ale zawsze wybierane będą drużyny jako pierwsza ta, która pragnie awansować a ten, który broni pozycji jako drugi i vice versa.

19.04.-Bot: Drużyna bez domyślnego ustawienia. Mecze kończy walkowerem (5-0).

19.05.-Półbot: Drużyna posiadająca standardowe ustawienie, nie posiadająca jednak właściciela. Zawsze gra tak samo.

Drużyny: 16.464 · Zalogowanych: 14